GPS? To działa!

Uruchamiamy usługę GPS do rowerów. Na Allegro możecie nabyć rowerowy lokalizator GPS, który działa z NumerRamy.pl.

Listopad 19, 2019
Promocja! Przedsprzedaż lokalizatorów GPS TK305

Zabezpiecz swój rower lokalizatorem GPS. Model TK305 firmy Coban to lokalizator montowany w rurę sterową. Urządzenie lokalizuję w oparciu o wbudowany moduł GPS i wysyła informacje o swoim położeniu używając sieci GSM/GPRS.

Czerwiec 19, 2019
Prywatne wiadomości

Od teraz możecie wysyłać prywatne wiadomości bezpośrednio do innych użytkowników serwisu. Przykładowo, jeżeli widzieliście skradziony rower i jest on w bazie, wystarczy wejść na jego stronę – w wyszukiwarce znajdziecie go wpisując markę lub coś z opisu – i kliknąć na przycisk „Wyślij wiadomość”.

Czerwiec 14, 2019
Program Partnerski

Rozpoczynamy Program Partnerski NumerRamy.pl. Budujemy aplikację NumerRamy.pl na Android i iOS i chcemy dodatkowo wrzucić bazę z serwisami rowerowymi. Gdy będziecie w terenie i coś się podzieje, na mapce zobaczycie lokalizacje najbliższych serwisów.

Marzec 27, 2019
Pierwszy znaleziony rower!

Właśnie dostaliśmy informację od użytkownika, że odnalazł się rower zgłoszony na stronie, Specialized Tarmac Men SL6 Sport Disc 54cm. W ciągu niecałej doby przebył drogę z Izabelina pod Warszawą do Ustrzyk Górnych w Bieszczadach!

Marzec 15, 2019
Bezpieczne zdjęcia bez EXIF

Gdy robicie jakieś zdjęcie, aparatem cyfrowym lub telefonem, obraz zostaje zapisany na karcie pamięci w pliku JPEG. Gdy wrzucacie zdjęcie do Internetu wysyłacie właśnie ten plik. Jednak, poza obrazem w pliku zostają zapisane informacje dokładnej lokalizacji GPS.

Luty 19, 2019
Lokalizatory GPS do roweru

Korzystając ze sprzyjającej aury i świeżego smogu, postanowiliśmy wczoraj przejechać się do lasu i przy okazji zabrać ze sobą parę nietypowych zabawek, rowerowe lokalizatory GPS

Luty 10, 2019
QR kody z numerem ramy roweru

Na NumerRamy.pl rozkminiamy wprowawdzenie naklejek z kodami QR i kodami kreskowymi, które indentyfikowały by rowery i elementy. Naklejkę można by zeskanować aplikacją w telefonie i od razu wejść na profil z rowerem i jego historią.

Styczeń 31, 2019
Poprawki na NumerRamy.pl

Dodaliśmy kilka usprawnień do https://numerramy.pl/

Styczeń 22, 2019
NumerRamy.pl działa!

Boom! Stało się! NumerRamy.pl, projekt bazy danych i aplikacji do zgłaszania kradzieży rowerów, działa! :) Chcesz dołączyć? Kliknij w link! Wystarczy zrobić foty, na przykład telefonem, wejść na stronę https://numerramy.pl/ wrzucić zdjęcia, dodać opis, numer ramy i gotowe.

Styczeń 20, 2019