UWAGA! Ten rower jest skradziony!
Jeżeli posiadasz informacje na jego temat, prosimy abyś skontaktował się z nami lub z Właścicielem.

Kross Level F6

Numer ramy: Y2K10460
Właściciel: Miranda

Czarna damska rama, biały amortyzator Rock Shox, białe felgi. Zamiast normalnych pedałów były zamontowane pedały SPD Shimano. Rower był wyposażony w bagażnik i błotniki firmy Topeak oraz mocowanie do licznika bezprzewodowego Sigma ale to są elementy które można łatwo zdemontować wiec wcale nie musi ich mieć w dalszym ciągu.
Rower został skradziony w dniu 02.08.2019 około godziny 19:15 spod Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego ul. Żwirki i Wigury 63A, 02 – 091 Warszawa.
około godziny 18:15 zaparkowałam swój rower pod wejściem do szpitala od ul. Binieckiego, przypięłam łańcuchem Abus do stojaka i poszłam odwiedzić siostrę w szpitalu. Gdy wyszłam ani roweru ani łańcucha nie było. Nagranie z monitoringu ujawniło, że sprawców było dwóch. Podjechali na rowerach żeby rozejrzeć się po rowerach zaparkowanych na tych stojakach pod szpitalem i odjechali. Po chwili jeden z nich wrócił na piechotę, z niebieskiego plecaka wyjął jakieś nożyce, przeciął blokadę schował wszystko do plecaka i odjechał na moim rowerze.